Tabletki Zielona Kawa

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Najpopularniejszy suplement odchudzający zawierający wyciąg z zielonej kawy. Nieprażone ziarna kawy są niezwykle bogatym źródłem antyoksydantów oraz kwasu chlorogenowego, który naturalnie i skutecznie spala tłuszcz.

  • Stymuluje metabolizm
  • 100% naturalny skład
  • Spala tkankę tłuszczową
  • Reguluje poziom cukru we krwi

Jak działa Zielona Kawa?

Zielona Kawa dobroczynnie wpływa na zdrowie, ponieważ zawiera wiele witamin, polifenoli oraz przeciwutleniaczy, jednak to właśnie ze względu na wysoką zawartość kwasu chlorogenowego jest zalecana osobom cierpiącym na nadwagę oraz otyłość. Badania naukowe prowadzone w USA wykazały, że w ciągu 6 tygodni stosowania kwas chlorogenowy zmniejsza zawartość tkanki tłuszczowej nawet o 15%.  Dodatkowo zaobserwowano również, że wyciąg z zielonej kawy zmniejsza ryzyko zawały, wspomaga pracę układu krwionośnego oraz reguluje poziom cukru we krwi.

Jak często należy stosować tabletki odchudzające Zielona Kawa?

Zielona Kawa to produkt zawierający wysoką dawkę wyciągu z nieprażonych ziaren kawy, dlatego wystarczy stosować 2 tabletki dziennie.

Czy Zielona Kawa wywołuje skutki uboczne?

Tabletki odchudzające Zielona Kawa są produktem naturalnym, dzięki czemu nie wywołują działań niepożądanych i mogą być stosowane bez ograniczeń czasowych.

Jaka jest receptura tabletek Zielonej Kawy?

Skład: 400 mg skoncentrowanego wyciągu z Zielonej Kawy

Wyniki badań naukowych oraz lecznicze właściwości ekstraktu z Zielonej Kawy sprawiają, że te tabletki odchudzające zdobyły najwyższe zaufanie konsumentów.

Opinie klientów/ Komentarze

Michał, 36 lat:

Tabletki Zielona Kawa naprawdę działają, a co więcej są takie tanie. Stosowałem je przez 2 miesiące i zrzuciłem ponad 13 kg! Polecam!

Kamila, 25 lat

Zielona Kawa to tabletki odchudzające, które polecam wszystkim znajomym. Schudłam dzięki nim aż 7 kg, a co więcej całkowicie naturalnie i bezpiecznie. Pozbyłam się również problemów z nadciśnieniem!

Maja, 39 lat

Byłam załamaną swoją wagą, ale trafiłam na Zieloną Kawę. Naprawdę mi pomogła. Pierwszy miesiąc stosowania i 5 kg mniej! Bez ćwiczeń i diety odchudzającej. Szczerze polecam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*