Kapsułki Forskolin z pokrzywą indyjską

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Na rynku suplementów odchudzających pojawiły się nowe kapsułki zawierające ekstrakt z pokrzywy indyjskiej. Forskolin został okrzyknięty złotym środkiem na odchudzanie i nie tylko, ponieważ badania naukowe pokazały, że ekstrakt z pokrzywy indyjskiej również leczy dolegliwości zdrowotne. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie jest naprawdę działanie tabletek Forskolin.

Czy Forskolin to najlepsze tabletki na odchudzanie?

Okazuje się, że tak. Odchudzające działanie pokrzywy indyjskiej zostało potwierdzone naukowo. W przygotowanym raporcie NCBI, profesor Vinson jednoznacznie stwierdza skuteczność forskoliny na podstawie opinii stosujących Forskolin. Ponad 89% pacjentów zrzuciło nawet do 10 kg w ciągu miesiąca kuracji.

Czy kapsułki Forskolin są lepsze niż dieta?

Stosowanie Forskolinu nie zastąpi codziennej, prawidłowo zbilansowanej diety. Jednak ekstrakt z pokrzywy indyjskiej stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego można schudnąć jedząc normalne posiłki.

Pokrzywa indyjska posiada właściwości lecznicze

Działanie lecznicze Forskolinu zostało odkryte już dawno, w medycynie ajurwedyjskiej stosowano go jako lek na wiele dolegliwości. Wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej był stosowany w celu obniżania ciśnienia oraz łagodzenia dolegliwości ze strony pęcherza moczowego. Stosowanie suplementu Forskolin pozwala również zmniejszyć wchłanianie węglowodanów, dzięki czemu zapobiega cukrzycy.

Kapsułki Forskolin zawierają największą dawkę ekstraktu z pokrzywy indyjskiej

Wśród suplementów odchudzających z pokrzywą indyjską, Forskolin posiada najwartościowszy skład. W każdej kapsułce znajduje się aż 400 mg ekstraktu z korzenia pokrzywy indyjskiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*